Wzmacniacz lampowy Music Angel XD-SE. Warszawa. nie Yaquin, Fezz Audio Śrem
Ogłoszenie archiwalne
To ogłoszenie wygasło dnia 27.08.2019. Dane kontaktowe nie są już dostępne.3 200,00 zł
Sprzedam fajny wzmacniacz lampowy Music Angel XD-SE
Wzmacniacz pochodzi z mojej kolekcji.
Po zakupie wzmacniacz miał zamontowane lampy 12AT7 i 12AU7 firmy RFT.
Lecz dźwięk tych lamp nie zgrał się z moimi kolumnami i wymieniłem je na 12AT7 General Electric i 12AU7 Raytheon Baldwin.
Od początku włożenia nowych lamp wzmacniacz pograł ok 150 godzin.
Sprzedaje z powodu rozbudowy systemu audio i zakupu nowego wzmacniacza.
Wzmacniacz pracuje w konfiguracji push-pull w trybie pentodowym lub triodowym który odbywa sie za pomocą przełącznika znajdującego się z tyłu wzmacniacza. Moc ok. 35W w triodzie i 65W w pentodzie
Do wzmacniacza dorzucę gratis zapasowe lampy 12AU7 i 12AT7.
Odbiór osobisty w Warszawie, zapraszam na odsłuch.
W RAZIE PYTAN PROSZĘ TYLKO O KONTAKT TELEFONICZNY
Rekomendowany kontakt
Informacje dodatkowe
Rafał
Warszawa
Ogłoszenie archiwalne
Dane kontaktowe nie są już dostępne. Zachęcamy do przeglądania aktualnych ogłoszeń.
Szybkie akcje
Podobne ogłoszenia
Obiektyw Laowa Sword 15 mm T4,1 1x Macro Cine do Arri PL
7 699,00 zł 2 dni temu
Pokrowiec Hikmicro (548240)
349,00 zł 2 dni temu
Insta360 X5 Invisible Dive Case obudowa wodoszczelna, wodoodporna 60m do kamery X5
507,01 zł 5 dni temu
Etui Insta360 X5 (CINSBAMC)
109,00 zł 5 dni temu
Kenwood KSC-W1200B
374,00 zł 6 dni temu
Hyundai DV2X 279 DU
136,50 zł 6 dni temuMasz coś do sprzedania lub oferujesz usługi?
Dodaj ogłoszenie na ogloszeniasrem.pl i docieraj do tysięcy klientów w Śrem!